Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.

Trustsafe SSL Sunucu Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. startoyun.com’dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmamaktadır.

sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır. 


Kredi Kartı Güvenliği


suleyman.com.tr, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

Bu sertifika, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

startoyun.com, kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

 

 

GlobalSign 3D Secure / 3 Boyutlu GÜvenlik


3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Internet’ten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

suleyman.com.tr’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 3D Secure kullanılarak verilen siparişler Güvenlik Onayı işlemi yapılmadan işleme alınır, buda sizlere daha hızlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

 

 

Firmamız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

 

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@suleyman.com.tr adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

ŞİRKET: suleyman

ADI/UNVANI:son yazılım

ADRES:esenler istanbul

EPOSTA:info@suleyman.com.tr

TEL:+90 0542 6344747


footer

© 2020 Son.com.tr. Her hakki saklidir